izmiri gezerken izmir rent a car her zaman yaninizdaizmir rent a car Ege’nin uçmak köşesi Özdere, İon uygarlığının Efes’ten başlayan okunuşu Teos’a genişliğinde uzanan Ege sahil çizgisi üzerine yer alıyor. İzmir’in Menderes ilçesine sınırlanmış olan bu cana yakın kasabanın batısında Selçuk, doğusunda Gümüldür, kuzeyinde ise Menderes ile sınırı bulunuyor. Yaklaşık 40 kilometrelik yalı şeridi ve mavi bayraklı plajlarıyla her yaz nedeniyle binler üzerinde tatilciyi ağırlıyor. dingin ve rahat atmosferi okunuşu yemyeşil doğasıyla İzmir dinlenme beldeleri arasında hareketlilikten uzakta durgunluk arayanların adresi.

izmir araç kiralama Pırıl pırıl ve pirüpak denizi, kumu, sahili, koyları, güneşi, ormanı, havası okunuşu keyifli yaz geceleriyle Özdere, çokluk tatili sevenlerin gözdesi. Çevresindeki öbür tarihsel okunuşu turistik yerlere ulaşımın fazla aldırmaz olduğu Özdere, İzmir merkeze 70, Efes’e 32, Kuşadası’na 40, İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na ise 45 km uzaklıkta. nezih denizin okunuşu koyların tadını çıkarıp doğanın bütün güzelliğiyle yaşandığı İzmir tatil yerleri arasında bulunuyor.

3000 yıllık bir kez geçmişe ehil Seferihisar, İonyalılara da aile sahipliği yapmış. Ege Denizine uzanan Urla Yarımadası’nın lodos bölümünde yer düzlük Seferihisar’ın garp kıyısını, yarımadaya güneyden sokulan Sığacık Körfezi‘nin doğusu; güney kıyısını ise Kuşadası Körfezi’nin kuzeyi oluşturuyor.

Doğal sit alanlarının fazla olmasından dolayı geçmişten günümüze denli bozulmadan gelen Seferihisar, Teos okunuşu Akkum Plajları‘nın bulunduğu alanda kurulan katı fazla turistik tesisle ziyaretçilerini ağırlıyor. Teos Ormanı’nda bulunan orman içi dinlenme yeri ise İzmir’in okunuşu Seferihisar’ın başlıca okunuşu en kıymetli mesire yeri.

Dünyanın işaret sağlıklı sörf alanlarından biri olan ilçe, maviyle yeşilin bağırsak içe geçtiği ender yerlerden. İtalyanca Citta site okunuşu ingiliz ingilizcesi Slow Yavaş kelimelerinden oluşan Cittaslow yani kımıldamayan site kavramı, dünyada çabucak yayılmaya başladı. başlangıç döndüren kalabalıklardan kaçarak doğaya iltica etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olan Cittaslow ağına Türkiye’den dahil olan ilk sanayi unvanını taşıyan Seferihisar, birbirinin aynı şehirlerden kendini özenle ayırıyor.

Selçuk gibi Bergama da zengin tarihi okunuşu arkeolojik değere sahip İzmir ilçelerinden biri. Antik çağın işaret ekonomik sağlık merkezlerinden olan Bergama, aynı zamanda dönemin namdar hekimlerinin yetiştiği birleşik tababet okulu okunuşu dünyanın ilk psikiyatri hastanesinin olduğu yer.

8.500 salname tarihi geçmişi olan, UNESCO yer yuvarlağı ekin Mirası Listesindeki Bergama Antik Kenti’nde ülke alan Asklepion asırlar önce çamur banyoları, müzik, kokusuz ve SPA terapileri, meditasyon, telkin, natürel nebati karışımlar, masaj, aromaterapi, spesiyal diyetler gibi günümüzde olabildiğince popüler olan yöntemlerle hastalara şifa dağıtıyormuş. Bugünse Türkiye’nin işaret yetişkin ilçelerinden biri olan Bergama, nişan ve yaylaları ile de tabiat tutkunlarının okunuşu natür tatili yeğleme edenlerin müşterek numaralı adresi. Bergama ile Ayvalık arasında konumlanan Kozak Yaylası, yeşile hasret olanların vazgeçilmezi.

İzmir’in güneyinde ülke alan Selçuk, sadece Türkiye’nin değil dünyaca sesli arkeolojik öneme sahip. Dünyanın 7 harikasından biri olarak onaylama edilen Artemis Tapınağı bu kaza sınırlarında iz alıyormuş.

Antik Çağın işaret ekonomik yerleşme yerlerinden biri olan Selçuk, adeta örtüsüz gökyüzü müzesi. alışılmış Yunan döneminde İyonya’nın 12 şehrinden biri olan Efes Antik Kenti dışında, Meryem velinimet Evi okunuşu Kilisesi, St. Jean Kilisesi ve Mezarı, İsa as Camii, Yedi Uyuyanlar, Bizans kokusuz Kemerleri okunuşu Pollio kokusuz kemeri ile fazla sayıda tarihsel değerlere aile sahipliği yapıyor.

İzmir gezilecek yerler listesinin başında gelen Efes, tarihsel öneminin sayılmazsa kaza sınırları içerisinde görev kayran Pamucak Plajı, Ege’nin işaret okşayıcı denizi okunuşu kumsalına sahip. Selçuk merkeze 7 km mesafede olan Pamucak Plajı, 6 km’lik kumsalıyla bölgenin işaret hoşgörülü okunuşu genişlik fazla dinlenme çeken kumsalı. doğa, tarih okunuşu yoğunluk tatilinin bağırsak içe olduğu Selçuk, aynı zamanda namlı Şirince derin bir daha yerel eş gaz yuvarı olarak görülecek yerler arasında mekân alıyor.

İzmir’e genişlik benzeyen dinlenme yerleri arasında makam kayran Urla, İzmirlilerin dinlenme özgü işaret çok folk yeğleme edilen yerlerin okunuşu başında geliyor. Urla aynı zamanda veli Denizi’nin bilindik işaret sabık limanı olan Liman Tepe’ye de nesil sahipliği yapıyor. İzmir merkeze sadece 35 km uzaklıkta bulunan Urla, şehirden uçmak düşüncesince de en iyi rotalardan biri.

Doğusunda Güzelbahçe okunuşu Seferihisar, batısında Çeşme, kuzeybatısında Karaburun olan ilçenin yıldız ve güneyi Ege Denizi ile çevrili. İrili ufaklı koyları, 12 yarımadası ile tabiatın tümsek cömertliği ile süslediği Urla, İzmir’in genişlik zatî tatil yerleri arasında. Denizin okunuşu tarihin, zeytin ağaçları ile dolup taşan doğayla muhteva içe olduğu Urla’da iye olduğu iklim) iklimi yardımıyla her yılın tercih edilen tatil rotalarından biri. Urla hafta sonu kahvaltıları okunuşu leziz katmeri ile damak tadına düşkün olanların tercih ettiği yerlerden. Aynı zamanda doğru Ege mutfağı okunuşu leziz veli otları Urla’yı değerli yapan özelliklerden.

İzmir’in kuzeyinde ülke saha Foça, olanca derece temiz, açık denizi okunuşu plajlarıyla bozulmadan artan en mühim İzmir ilçesi. Bol oksijenli havası, yeşil doğası, irili ufaklı enfes koyları ile Foça, İzmir dinlenme bilgi isteyin yerleri arasında ilk sıralarda. Foça Türk Rivierasi olarak bilindik Mersin, Antalya’dan başlayıp İzmir’e miktarda uzanan toprak içerisinde yer alıyor.

Mavi turlarla her yaz çok sayıda yerli okunuşu bigâne seyyah ağırlayan Foça, soyu tükenme tehlikesi altına olan Akdeniz Fokunun hayat alanlarından biri. şehir Antik Çağda bir kez İyon yerleşimi olarak kurulduğunda, bu bölgede yaşayan foklardan dolayı Phokaia adını almış ve web sitemizi inceleyin bu kelime günümüze Foça olarak gelmiş. önceki tariz evlerin yan yana sıralandığı Foça sahilinde damla sakızlı dondurmanın tadına bakmayı unutmayın.
izmir oto kiralama

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmiri gezerken izmir rent a car her zaman yaninizda”

Leave a Reply

Gravatar